Twoje więcej niż być

Od autora

Czytelnicy książki Więcej niż być zapewne pamiętają niezwykłe losy Leokadii Głogowskiej, Polki, która ocalała w ataku na World Trade Center.

W dopisanym potem Postscriptum przedstawiłem to, co w życiu Leokadii wydarzyło się po wyjściu z płonących wież obiecując, że wkrótce opiszę losy tych, którym podobnie jak jej, udało się wznieść ponad swoje „być”, którym udało się więcej niż być.

I oto do Waszych rąk, Drodzy Czytelnicy, trafia książka Twoje więcej niż być, dzięki której staniecie się świadkami i uczestnikami dziewięciu autentycznych historii. Poznacie w nich losy dziesięciu bohaterów, z których każdy doświadczył największej w życiu próby, poznacie niezwykłe losy ludzi, wśród których być może odnajdziecie siebie!

Czy będzie to Giuseppe z Wenecji, który nawraca się pod wpływem rozmowy z Ojcem Pio? A może Agnieszka z Zielonej Góry, która ratuje swoje małżeństwo umocniona darami Ducha Świętego? Może poruszy Was historia Janusza z Malborka, ocalonego w katastrofie promu Jan Heweliusz, a może inaczej spojrzycie na swoje życie, poznawszy ostatnie godziny życia Johna z Dracut, polskiego pilota Boeinga 767, który porwany przez terrorystów uderzył w północną wieżę World Trade Center? A może będzie to któryś z pozostałych sześciu bohaterów, z których każdy, podobnie jak Leokadia Głogowska, miał w swoim życiu „płonące wieże”, z których każdy, na swój sposób, musiał więcej niż być!

Każdy z nas może mieć kiedyś swoje „płonące wieże”, z których będzie mógł wyjść pod warunkiem, że swoje „być” bezgranicznie powierzy Bogu, a wtedy pozostanie już tylko... więcej niż być! Najwięcej! 

Twoje więcej niż być to książka dedykowana Tobie!

 

Janusz Rautszko

 

Image

wszystkie prawa zastrzeżone Janusz Rautszko © 2011r.
wykonanie i administracja SPDesign.eu